Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Image

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arkadaşlar Lütfen Okuyun

2 posters
YazarMesaj
By_GarzaN
Admin
Admin
By_GarzaN

Kullanıcı Bilgileri
Level:
Arkadaşlar Lütfen Okuyun Left_bar_bleue1000000/1000000Arkadaşlar Lütfen Okuyun Empty_bar_bleue  (1000000/1000000)
Kişisel Bir İleti Giriniz: Aydınlık Gençlik Grubu
Hangi Takımlısınız: Galatasaray

Arkadaşlar Lütfen Okuyun Empty
MesajKonu: Arkadaşlar Lütfen Okuyun   Arkadaşlar Lütfen Okuyun Icon_minitimeCuma Şub. 22, 2008 1:33 pm

Burda İstek ve Önerilerini Bizlere Bildirin Lütfen Sitemizde Eksik Olan Nedir Ben Pek Bi Eksiklik Göremiyorum..
Belki Siz Görmüşsünüzdür Bizlere Burdan Lütfen Bildiriniz...

Saygılar..
https://ozgurluktutkusu.yetkin-forum.com
@xopani
Yeni Üye
Yeni Üye

Kullanıcı Bilgileri
Level:
Arkadaşlar Lütfen Okuyun Left_bar_bleue0/0Arkadaşlar Lütfen Okuyun Empty_bar_bleue  (0/0)
Kişisel Bir İleti Giriniz: Buraya Kişisel Bir İleti Giriniz
Hangi Takımlısınız:

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Lütfen Okuyun   Arkadaşlar Lütfen Okuyun Icon_minitimeC.tesi Şub. 23, 2008 4:22 am

Site çok güzel hele arka plan resmi bir harika tüm emeği geçen arkadaşlara teşekür ediyorum .farkettiğim üyelerin active kodu geç iletilmesi bu konuda bişiler yaparsanız çok daha iyi olacak üye arkadaşların keyif alacağına inanıyorum zamanla daha güzel olacak umut sizlerle olsunn...
By_GarzaN
Admin
Admin
By_GarzaN

Kullanıcı Bilgileri
Level:
Arkadaşlar Lütfen Okuyun Left_bar_bleue1000000/1000000Arkadaşlar Lütfen Okuyun Empty_bar_bleue  (1000000/1000000)
Kişisel Bir İleti Giriniz: Aydınlık Gençlik Grubu
Hangi Takımlısınız: Galatasaray

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Lütfen Okuyun   Arkadaşlar Lütfen Okuyun Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 11:31 am

Biliyorum Aktive Kodu Malesef Kalkmıyor...Ama Kullanıcı Üye Olduktan 1 Dakika Sonra Mail Geliyor O Mailde Tıklanması Gereken Bir Link Var Onu Tıklamazsanız Kullanıcınız Aktive Olmuyor....

Ha Ben Bunları Yapmam Diyorsanız Mecburen Bir Aminin Girmesini Bekliceksiniz Ve O Sizi Yönetim Paneli'nden Aktive Edecektir...

Saygılar....
https://ozgurluktutkusu.yetkin-forum.com

Arkadaşlar Lütfen Okuyun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-