Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Image

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sevgiye muhtaciz

2 posters
YazarMesaj
gula_dersime
Admin
Admin

Kullanıcı Bilgileri
Level:
sevgiye muhtaciz Left_bar_bleue1000000/1000000sevgiye muhtaciz Empty_bar_bleue  (1000000/1000000)
Kişisel Bir İleti Giriniz: ask zordur
Hangi Takımlısınız: Fenerbahçe

sevgiye muhtaciz Empty
MesajKonu: sevgiye muhtaciz   sevgiye muhtaciz Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 12:36 am

Sevgiyi bir yudumsevgiye ihtiyacimiz var zamana bakiyorum sevgisiz bir ortamda yasiyoruz hemme oylesine onceden amaclari miz gayelerimiz vardi simdi ise bir yudum sevgiye muhtaciz ne oldu beize ey millet ne oldu sevgiyi ariyalim derken ne oldu araken kaybolduk kimi zaman kendi icimizde kimi zamansa yurek kirindilari icinde

Sevgiye muhtaciz farkinda olmasaniz bilde sevgisiz ortamdayiz isayan ediyorum cunku insan in en cok derer vermesi gerektigi vakitlerede sevgiziz bir ortam ne olur bir birimizi anliyalim sevelim kavgalar ayriliklar yasamin bir parcasidir am ben buk sevgisiz ortAMA alisamadim asilmayacamda

Sevgi kimi zaman biuir bakisiin icinde gizlidie ozledigim simdi sen nerdesin sevgine cok ihtiyacim var ne olur den artik ailen basta olmak uzre betun sevenlerin senicok ozlediller bense ozlemekten yoruldum sevgilim ne olur den bir yudum sevgine ihtiyacim var

Gulerken aglamayi severken ozlemeyi asikken ise ayrilik gordim canim bir sozun vardir ayakta dur diyorsun bense durmaya calisiyo m askim bitir askerligi den artik ger i seni cok ozledim

Severken guvensizlik nie ben senin bir yudum sevgine muhtacim seni cok seviyorum
By_GarzaN
Admin
Admin
By_GarzaN

Kullanıcı Bilgileri
Level:
sevgiye muhtaciz Left_bar_bleue1000000/1000000sevgiye muhtaciz Empty_bar_bleue  (1000000/1000000)
Kişisel Bir İleti Giriniz: Aydınlık Gençlik Grubu
Hangi Takımlısınız: Galatasaray

sevgiye muhtaciz Empty
MesajKonu: Geri: sevgiye muhtaciz   sevgiye muhtaciz Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 5:33 pm

Paylaşımın İçin Tşk Ler
https://ozgurluktutkusu.yetkin-forum.com
gula_dersime
Admin
Admin

Kullanıcı Bilgileri
Level:
Kişisel Bir İleti Giriniz: ask zordur
Hangi Takımlısınız: Fenerbahçe

sevgiye muhtaciz Empty
MesajKonu: Geri: sevgiye muhtaciz   sevgiye muhtaciz Icon_minitimeÇarş. Şub. 20, 2008 12:16 pm

bende sana tsk ederim

sevgiye muhtaciz
1 sayfadaki 1 sayfası