Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Image

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

oguz akksac

YazarMesaj
gula_dersime
Admin
Admin

Kullanıcı Bilgileri
Level:
oguz akksac Left_bar_bleue1000000/1000000oguz akksac Empty_bar_bleue  (1000000/1000000)
Kişisel Bir İleti Giriniz: ask zordur
Hangi Takımlısınız: Fenerbahçe

oguz akksac Empty
MesajKonu: oguz akksac   oguz akksac Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 3:46 am

1974 yili Ankara dogumluyum. Aslen Erzincanliyim. Ilk Orta ve Lise ögrenimimi Ankara'da Tamamladim. Halen Ankara'da yasiyorum. Müzige olan ilgin belki klasik bir cümle olacak ama çocuk yaslarda basladim. 1990 yilinda bir halk danslari grubuyla çalistigim dönemde müzikle daha profesyonel olarak ilgilenmeye basladim. Bir süre sonrada Halk danslari egitmenligi yapmaya basladim. 1994 yilinda Mustafa ÖZARSLAN ile tanismamizdan sonra Grup Çig'i olusturduk. Zamanimin büyük bir bölümü müzik çalismalari ile geçiyor. Türkü ve sarki bölümünde bir çok bestem var. Henüz hiçbirini kendi çalismalarimda kullanmadim, ancak önümüzdeki çalismalarda seslendirmeyi düsündügüm çalismalarimda olacak. 11/03/2005 tarihli Oguzname albümümün çalismasinin ardindan konserler araciligiyla kitlelerle bulusmaya basladim. Bu, sanat hayatimin ilk solo albümü olup, bundan sonraki çalismalarimla da yine dinleyicilerimle bulusmaya devam edecegim.

Saygılarımla
OGUZ AKSAC

oguz akksac
1 sayfadaki 1 sayfası